Bonusy

Bonusy dla parnterów The GCC Group

System bonusów umoźliwia każdemu partnerowi osiąganie stopniowo co raz ta większych dochodów.

 

Frist Order Bonus

Bonus za każdą sprzedaż z Twojego polecenia.

Wysokość tego bonusu to prowizja 10% + 10%  = 20% obliczna na podstawie ceny produktu który poleciłeś.

Bonus ten przesyłany jest bezpośrednio na Twoje konto gotówkowe, za pomocą którego możes:

  • wypłacać pieniądze w EUR lub Bicoin
  • kupić inne produkty GCC Group
  • dokonać kupna/sprzedaży na giełdzie The GCCcoin

Osoba, która zerekomendowała Tobie nasz produkt również odtrzyma 3% prowizji zwanej Assistance Bonus.
A osoba która zarekomendowała produkt GCCGroup tej osobie otrzyma 2% prowizji Assistance Bonu. Jak widać korzystasz nie tylko z pierwszej linii poleconych, ale i dalszych.
Firama dziękuje w ten sposób całej społeczności za pomoc.

Rozwijaj pozycje SINC

START - ta pozycja nie uprawnia Cię jeszcze do otrzymywania prowizji od transakcji. Zaczynasz w tym miejscu przez dołączenie do The GCC Group. Zaczynasz zdobywać PVC punkty przez rekomendcję, aby zdobyć następną pozycję SINC.

IRON - pozdobyciu 18 PVC otrzymasz prowizje od sprzedaży na jednym portalu Ecosystem24 - TakeAway ( strona poświęcona zamawianiu jedzenia online )

BRONZE - zbierz 88 PVC i uzyskaj dostęp do transakcji na dwu dodatkowych portalach Ecosystem24, czyli trzech łącznie.

SILVER - zdobądź 488 PVC i otrzymaj udziały w prowizjach od transakcji na ośmiu dodatkowych portalach Ecosystem24 - łącznie 11 - w tym GCC Travel, najlepszej wyszukiwarce hoteli i wycieczek.

GOLD - uzbierja 1 888 PVC ze sprzedaży produktów (w tym przynajmniej jeden pakiet 3D Explore ) i otrzymaj udziały w prowizjach od transakcji z 8 dodatkowych portali, czyli łącznie 19. Jednym z tych portali jest strona z zakłądami sportowmi onlie Beter Bet.

PLATINIUM 3D - po uzbieraniu 2 888 PVC ( w tym przynajmniej jeden ze sprzedaży pakietu 3D Pro oraz jeden aktywny punkt druku 3D )otrzymasz dostęp do prowizji z transkacji na wszystkich 24 portalach. Dołączysz jednocześnie do rewolucji przemysłowej - DRUKU 3D - będziesz otrzymywał prowizje od transakcji na portalau www.3DPrintsPoints.com

TITANIUM - zbierz 6 888 PVC ( w tym przynajmniej jeden pakiet 3D Master ). Uzyskasz dostęp nie tylko do prowizji z Ecosystem24, ale też do tych generowanych przez klientów z całego świata. Dodatkowo otrzymasz zyski z portalu 3D Prints Points.

Punkty Binary Volume

ZARZĄDZAJ SWOIM ZESPOŁEM i zdobywaj punkty Business Customer Volume które są generowane przez wszystkich członków i klientów znajdujących się w Twojej strukturze poniżej Ciebie. Nia ma tu znaczenia czy pozyskałeś ich osobiście.
Punkty BCV i PCV razem tworzą punkty Binary Volume, które:

  • Służą obliczniu Twojego Binary Bonus - możesz zdobyć aż do 100 000 EUR tygodniowo!
  • Służą obliczaniu Twojego Maching Bonus - możesz tu zdobyć do 25 000 EUR tygondniowo.
  • Określają Twoją Rangę Sprzedażową ( SALES RANK ) dzięki której zdobywasz dodatkowe punkty i nagrody.
  • Wyznaczają Twój COMMUNITY BONUS dzięki któremu nagradzane są osoby z Twojej struktury, które pomogły Ci zdobyć Rangę Sprzedażową.

BINARY BONUS

KWALIFIKACJA:
Zbierz jedynie 200 PVC w każdej odnodze w Swojej strukturze sprzedażowej. Prowizja jest generowana ze sprzedaży produtków w Twojej organizacji i obliczana na podstawie punktów BV ( PVC i BCV razem ) w Twoje górnej i dolnej odnodze.

W każdą Niedzielę otrzymasz 20% punktów BV zgromadzonych w słabszej nodze, bezpośrednio na Twoje konto gotówkowe ( 1 BV = 1 EUR )

MATCHING BONUS

KWALIFIKACJA:
200 PVC zebranej w każdej odnodze kwalifikuje jednocześnie do pierwszego poziomy Matching Bonus! Ten sam warunek uzyskania Binary Bonus, kwalifikuje jednocześnie do uzyskania Mtaching Bonus.

Matching Bonus to prowizja obliczana na podstawie Binary Bonus zdobytego przez osoby, które zakupiły produkt bezpośrednio z Twojego polecenia (poziom 1), osób które zakupiły produkt od Twoich bezpośrednich klientów (poziom 2), ich klientłów (poziom 3) aż do poziomu 7.

jan-zabloty.eu

szkoleniaJana.eu

YouTube Kanał

Kanał YouTube teambiznes.eu

YouTube JanZabłotny

Kanał YouTube janzablotny.eiu

© 2017 TeamBiznes - Jan Zabłotny. All Rights Reserved.